Додати до маршруту

Миколаївський зоопарк

GPS координати: 46.95983887 32.03670120
Рейтинг:
2257 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Миколаївському зоопарку, який отримав визнання не тільки в Україні, але і в Європі, більше 100 років. Зебри, кенгуру, ведмеді, леви, бегемоти і бізони, гризуни і хижаки & hellip;

На 19 гектарах, які займає парком, ви зустрінете більше 460 видів тварин, майже половина з яких занесена в & nbsp; Червону Книгу. Всього ж в Миколаївському зоопарку налічується близько 5700 різних особин.

Мало хто знає, що першими мешканцями цього старовинного зоопарку стали риби. Адже спершу з'явився акваріум, який, як приватну колекцію, створив тодішній міський голова Миколаєва. Його ім'ям названа площа, на якій розміщений зоопарк. У радянські часи майно націоналізували, з часом при акваріумі створили зоосад. Дізнатися більше про історію можна заглянувши в тематичний музей, облаштований на території діючого зоопарку.

Біля воріт відвідувачів зустрічають мармурові леви & ndash; їх спеціально для Миколаївського зоопарку привезли з Китаю. Також гостей вітають скульптури граціозною Багіри і відважного Мауглі, які є символом зоопарку. Неподалік розмістилася клумба, де з'єдналася земля з усіх континентів: її в знак дружби надіслали більш ніж з 30-ти зоопарків світу.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі