Додати до маршруту

Музичний фонтан, Чернігів

GPS координати: 51.49024200 31.29646873
Рейтинг:
2047 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В Україні музичні фонтани - велика рідкість. Один з таких встановлений в сквері Попудренка, що в центрі Чернігова. Ось уже кілька років він радує водно-музичними виставами жителів і гостей міста.

Історія музичного фонтану

З'явився музичний фонтан в Чернігові в 2008 році після реконструкції скверу. Діаметр фонтану - 12 метрів. Чаша виконана з лабрадориту. Найвища струмінь фонтану досягає висоти в 10 метрів. Його роботою керує комп'ютер.

Днем цей фонтан особливо не відрізняється від сотень інших. Але його краса і легка прохолода залучають в сквер десятки людей. Справжнє шоу починається ввечері. Тоді струмені фонтану знаходять фарби. Підсвічування створює особливу атмосферу дива і свята. Струмені води граціозно танцюють в такт музиці. По всьому скверу розливаються звуки прекрасної музики.

Подивитися на це уявлення приїжджають туристи з усієї України. Але фонтан працює тільки в теплу пору року. Під час дощу уявлення теж не проводяться. Серед музичного супроводу є класичні мелодії. Не так давно в програму були включені сучасні популярні танцювальні треки. Ви гарантовано отримаєте масу приємних вражень від шоу музичного фонтану.

Як доїхати

доЧерніговаможна доїхати на рейсових автобусах і поїздах зКиєва,СуміПолтави. Також можна дістатися на власному автомобілі по трасі М01. Далі вам слід дістатися до Червоної площі, звідти пройтися пішки до скверу з музичним фонтаном.

Коментарі