Додати до маршруту

Музей Заповіту Шевченка (Історичний)

GPS координати: 50.07655334 31.46424294
Рейтинг:
1512 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

18 квітня 2008 року в колишньому будинку переяславського лікаря А.А. Козачковського був відкритий Музей Заповіту Т. Шевченка.

Чому музей був так названий? Саме в цьому будинку Тарас Шевченко в 1845 році написав свій «Заповіт». Музей складається з декількох залів. В основному, представлені експозиції знайомлять відвідувачів зісторією Переяславачасів письменника: епохою козаків, кріпосного права і боротьби за свободу. Всі експонати розташовані в хронологічному порядку. Розглядаючи деякі колекції, з'являється відчуття, ніби перед тобоюоживають твори Тараса Шевченка. У музеї є кімнати, в яких можна краще познайомитися з життям відомого письменника. Експонати музею розкажуть про поета такі факти, яких ніде більше не дізнаєшся.

У залах музею виставлено колекцію польського, російського та українського зброї 17 століття. Кожен відвідувач знайде тут щось цікаве для себе. У музеї завжди багато відвідувачів. Працівники музею проводять цікаві та змістовні екскурсії. цеодин з кращихісторичних музеїв країни. Музей Заповіту Т. Шевченка працює з 9:00 до 17:00, крім неділі.

Коментарі