Додати до маршруту

Музей нафтопромислів Галичини, Пнів

GPS координати: 48.61098480 24.51564789
Рейтинг:
3034 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Цікавий музей нафтопромислів Галичини з'явився в селі Пнів кілька років тому. Його створили, спираючись на велику історію нафтовидобутку краю, який був провідною промисловою галуззю з середини 18 століття.

Що можна побачити в музеї нафтопромислів Галичини

Музей відкритий на території сучасного навчального комбінату Надвірнанафтогаз, що випускає фахівців у сфері видобутку нафти, її переробкиі вивчення нафтопродуктів. Ознайомлення з експозицією може описати тривалу історію створення нафтопромислу на цих землях. Виставка переповнена красномовними фотографіями, архівними документами, книгами і підручниками з теорії нафтовиробництва. Також галерея має незвичайними макетами зі зменшеною в рази технікою бурових і переробних приладів. Весь інвентар наочно демонструє еволюцію техніки Галичини і розмах підприємств, що займаються нафтопродуктами.

На особливу увагу стоять експонати під відкритим небом, розташовані у дворі музею. Тут представлені найцікавішіприклади видобувних вишок, Зібрані в хронологічній послідовності від 1771 і до останніх десятиліть.

Щоб підсилити враження від побаченого в музеї, варто відправитися на прогулянку в Надвірнянський замок, визначну пам'ятку краю.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі