Додати до маршруту

музей мармеладу

GPS координати: 44.59345245 33.55151749
Рейтинг:
302 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Музей мармеладу і корисних солодощів знаходиться в севастопольському еко-парку «Лукомор'я». Тут можна не тільки дізнатися цікаву історію мармеладу і спробувати солодощі за найкращими рецептами відомих кулінарів, але і придбати смачні зразки ласощі в спеціальній лавці. Отже, відкритий лише в 2010 році, вже сьогодні севастопольський музей мармеладу отримав велику популярність серед сотень туристів-ласунів.

Аналогів цьому музею немає в Україні. Готуючись до його відкриття, засновники звернулися до 70 посольств в Україні з проханням надати інформацію про особливості створення мармеладу в Німеччині, Франції, США та інших країнах. Тому експозиція із солодким ароматом справжнього мармеладу відкриває перед відвідувачами всі секрети виготовлення і поширення цих ласощів в світі.

Перше, що бачить відвідувач музею - карта-схема, яка розповідає історію корисних делікатесів, починаючи з 14 століття. Крім того, у музею можна побачити чотири скульптури, які демонструють довгий і цікавий шлях мармеладу в часі і просторі. Так, скульптура «Туркеня» розповідає про особливості споживання мармеладу в стародавні часи на Сході. «Хрестоносець» ілюструє той час, коли мармелад потрапив в Європу. Скульптура працівника громадського харчування нагадує, що у нас ласощі з'явилися в 19 столітті, і, нарешті, маленький хлопчик символізує сучасного споживача ароматних солодощів.

Відвідавши музей мармеладу, ви ознайомитеся з десятками різних сортів мармеладу і навіть зможете записати собі кілька рецептів їх приготування. А ще ви обов'язково побачите колекцію старовинних чайних приладів, серед яких буде і стародавній китайський сервіз із зображеннями драконів, а також десятки коробочок і упаковок з-під різних солодощів. Крім того, тут ви дізнаєтеся, хто винайшов улюблені ласощі дітей - «Кіндер-сюрприз», які чаї краще підкреслюють смак різних солодощів і сорти мармеладу вважаються найсмачнішими. Зрештою, ви зможете відвідати дегустацію і спробувати унікальними зразками мармеладу, приготованими найкращими кондитерами за традиційними рецептами різних країн.

Дістатися до музею мармеладу і корисних солодощів в Севастополі можна громадським транспортом - тролейбусом, або маршрутними таксі. Розташований він на проспекті Перемоги, 1а.

Коментарі