Додати до маршруту

Музей корупції Межигір'я, Нові Петрівці

GPS координати: 50.61486816 30.47408676
Рейтинг:
590 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Грандіозні події, які відбулися на початку 2014 року в Україні, не тільки подарували нам нових героїв, а й відкрили для відвідування багато цікавих місць. Наприклад, не має світових аналогів Музей корупції в Межигір'ї.

«Межигір'я» - резиденція Віктора Януковича, розташована в селі Нові Петрівці. Резиденція оточена парканом і займає величезну територію. Це місце можна назвати втіленням людськоїжадібності і ненаситності. Що можна тут побачити?

Не можна обійти увагою головний чотириповерховий будинок - «Хонка». Внутрішнє оздоблення будинкувражає своїм багатством. Навколо все виблискує від величезної кількості золота і кришталю. На видному місці розташована велика ікона Божої Матері, підкреслюючи тим самим показну святість колишнього господаря. Багато туристів порівнюють це місце зВерсалем. Не менш популярним серед відвідувачів є золотий унітаз - верх жадібності і невігластва.

Вельми цікавим єавтопарк, Де зібрана колекція раритетних автомобілів і мотоциклів. Також на території музею єзоопаркз дивовижними для українських широт тваринами. Наприклад, серед жителів Межигір'я є кенгуру, ему та павичі. Діти залишаться задоволеними від прогулянки по такому незвичайному заповіднику.

На території висадженовеличезний паркз рідкісними чагарниками і деревами. За парком дбайливо доглядають працівники музею. Посеред парку розбито штучне озеро, яке живлять кілька артезіанських свердловин. Межигір'я -унікальне місце. Тут є на що подивитися і чому навчитися.

Коментарі