Додати до маршруту

Музей космонавтики ім. С.П. Королева

GPS координати: 50°25’29”N 28°67’75”E
Рейтинг:
2787 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

 

С.П. Корольов

С.П. Корольов

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова - це місце, де дорослі і діти знайдуть для себе щось цікаве, місце, куди обов'язково приводять своїх гостей житомиряни, оскільки цей музей унікальний для України. Саме на території Житомира в 1907 р народився засновник практичної космонавтики Сергій Корольов. У 1970 році в місті був відкритий будинок-музей академіка.

Музей космонавтики ім. С.П. Королева

Музей космонавтики ім. С.П. Королева

Експонати збирали практично по всьому світу. Прийшовши сюди, ви почуєте розповідь про життя і роботі інженера і видатного вченого Сергія Павловича Корольова. З цієї розповіді відвідувачі дізнаються про те, як зароджувалося ракетобудування і космонавтика в Радянському Союзі.

Музей космонавтики

Музей космонавтики

В музеї знаходиться п'ять експозицій:

  • Експозиція «Космос». Тут представлені загальні відомості про сонячну систему і про перші спроби її освоєння. У самому центрі експозиції знаходиться басейн з водою, як символ всього живого, з біблією в центрі - символом мудрості. Така символічна інсталяція в якійсь мірі розкриває суть музею;
  • Меморіальний будинок-музей С.П. Королева. Будинок, в якому проживав учений. Тут можна побачити особисті речі Королева, його фотографії, документи, пов'язані з його роботою та особистим життям. Відвідувачі зможуть ознайомитися з нелегкою долею людини - символу освоєння космосу.
  • Космічні апарати, запису і відтворення. З назви зрозуміло, що мова йде про історію ракетобудування, тут знаходяться моделі апаратів побували в космосі і все, що з ними пов'язано.
  • До запуску першого супутника Землі. Експозиція на тему першого в історії людства штучного супутника землі.
  • Виставка марок. Вельми цікава колекція, адже на початок космічного століття припало і повальне захоплення збиранням марок. Філателісти з усього світу мріяли мати пам'ятні космічні екземпляри.

Супутник в музеї космонавтики

Супутник в музеї космонавтики

З моменту відкриття і до теперішнього часу ведеться робота з удосконалення експозицій. Унікальність музею космонавтики Житомира в тому, що в його виставках в прекрасному стилі поєднується технічна і гуманітарна складова. Тут не просто представлені зразки техніки для дослідження космосу, а й описані історії і долі людей, завдяки яким багатовікова мрія полетіти в космос стала реальністю.

Місяцехід

Місяцехід

скафандр космонавта

скафандр космонавта

GPS: 50 ° 15'10 "N 28 ° 40'44" E

Адреса: м Житомир, вул. Дмитрівська, 2

Контакт: +38 (0412) 37-95-23, 37-20-30, 37-26-53

Коментарі