Додати до маршруту

Могила М. Коцюбинського, Чернігів

GPS координати: 51.47824097 31.28481293
Рейтинг:
2317 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Могила Михайла Коцюбинського знаходиться в парку Болдіна гора, що в місті Чернігів. Могила являє собою пам'ятник, встановлений на честь великого письменника. Це місце часто відвідують туристи.

Історія могили М. Коцюбинського

Український письменник був похований недалеко від Іллінського монастиря в 1913 році. Пам'ятник на могилі з'явився у вересні 1930 року. Ініціатором виступив місцевий профспілка письменників. Монумент був виконаний з сірого граніту. Він представляв собою чотириступінчасту піраміду.

Новий пам'ятник з'явився на Болдиній горі в 1955 році. Майданчик навколо могили виклали гранітними плитами. Сам монумент теж дуже змінився. Нижня частина могили прикрашена рослинним орнаментом. Бронзовий бюст М. Коцюбинського помістили на високий гранітний постамент. Було встановлено дві пам'ятні таблички - М. Коцюбинському і його дружини Віри.

Біля могили завжди багато туристів. Це одна з найбільш незвичайних визначних пам'яток Чернігова. Тут відчувається сила життя і справжньої любові.

Як доїхати

доЧерніговаможна дістатися машиною по трасі М01 або на поїзді з Києва. Також відбуваються регулярні автобусні рейси з таких міст, якКиїв,Суми,ХарківіДніпропетровськ. До могили М. Коцюбинського можна дістатися по вулиці Л. Толстого.

Коментарі