Додати до маршруту

Малинський підводний музей, Малин

GPS координати: 50.75777054 29.31660843
Рейтинг:
3600 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Малинський підводний музей знаходиться вмісті МалиніЖитомирській області. Він зовсім новий, так як заснований тільки в серпні 2011 року. Створено для досвідчених і початківців дайверів активістами організації DiveTime.

Ідея створення Малинського підводного музею

Створити Малинський підводний музей взялися київські активісти з DiveTime. Місце було вже готовим, ним став затоплений кар'єр «Калюжа», що знаходиться в місті Малині. Уже через кілька місяців тут з'явилися перші експонати для любителів підводного світу. Кар'єр, а значить і музей,має максимальну глибину 15 м.Температура води протягом року тримається в межах 4-6 С °. Видимість під водою варіюється від 2 до 12 м і залежить від пори року. Вважається, що оптимальним часом для відвідування Малинського підводного музею є період з січня по червень, тоді вода чистіша за все.

Експонати Малинського підводного музею

Сьогодні в підводному музеї можна побачити такі експонати, як мотоцикл, це муляж, створений з німецької оригіналу, кований якір, човен, трансформаторну будку, насосну станцію, ракету, ялинку, триноги, вишку, макет підводного польської міни та багато іншого. На сайті Малинського підводного музею можна знайти докладну карту з описом і розташуванням всіх експонатів. Велика частина матеріалу для музею була подарована різними клубами дайверів.

Вхід в це «заклад» вільний, його може відвідати кожен охочий. Якщо ви ще не бували тут, то це варто виправити, отримані емоції і враження залишаться з вами на довгий час.

Як дістатися до Малинському підводному музею

Від автостанції в місті Малині можна проїхати власним транспортом або громадським по вулиці Кримського, Фрунзе або Городощанской. Відстань до музею становить приблизно 6,5 км.

Коментарі