Додати до маршруту

Личаківський парк, Львів

GPS координати: 49.83528137 24.06640816
Рейтинг:
1423 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Личаківський парк уЛьвові- це велика територія, де приємно гуляти в теплу пору року. Блукаючи по акуратним алеях і затишними вуличками, гості та жителі міста можуть насолоджуватися буйними фарбами квітів і ароматом рослин з ранньої весни і до пізньої осені.

Історія Личаківського парку

Личаківський парк був створений в 1894 році. Для того, щоб прикрасити міські околиці, в кінці 19 століття до Львова переїжджає талановитий архітектор на ім'я Арнольд Рёрінг. Місцева влада підтримували всі його починання.

Територія району, відведена під парк, представляла собою глибокі рови, піщані насипи, глиняні кар'єри, тому доводилося виділяти чималі кошти, щоб перетворити цю місцевість на справжній витвір мистецтва.

Рёрінг в цей же час створює ще один відомий львівський парк -Стрийський, Дуже важливий для міста об'єкт (через парк проходила залізниця, по якій доставляли виставкові експонати для сезонних експозицій на території Стрийського парку).

парк сьогодні

Сьогодні Личаківський парк - це серце міста. Він оточений десятками історичних місць, пам'ятників, архітектурних споруд. Найближчий з них - це меморіал загиблим у Першій світовій війні -пагорб Слави. Створювали його на початку 20 століття.

Тут же знаходиться величезний некрополь -Личаківський цвинтар. На ньому знаходиться кілька меморіалів солдатам, загиблим в різних війнах, повстанцям 1863 року, а також іншим захисникам Львова та його видатним уродженцям та діячам.

Як доїхати

Личаківський парк знаходиться на розі вулиць Личаківської і Пасічної. Доїхати сюди з центру Львова можна маршруткою № 47а, №24, або трамваєм №2, №10 (вийти на кінцевій зупинці «вулиця Пасічна»). Зупинка розташовується в самому парку.

Коментарі