Додати до маршруту

Лужанський дендропарк

GPS координати: 48.36214066 25.77712250
Рейтинг:
2568 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Лужанський дендропарк знаходиться ближче до східної частиним Лужани,що в Чернівецькій області. Площа насаджень становить близько 4,3 га, заснували це місце ще в 19 столітті. Парк славиться багатою колекцією цікавих і незвичайних рослин, деякі з них досить рідкісні для України. Територією парку пробігає невелика імальовничарічкаСовиця,через яку перекинуто дерев'яні містки.

Що подивитися в Лужанському дендропарку

Перш за все, тут є велика кількість екзотичних дерев. Свого часу завезли з Північної Америки, Японії, Кореї і Китаю. Ви зможете побачити таких представників світової флори, як сутовій сумах, блакитну ялину, японську софора, залізне дерево, кленолистий платан та інші. Окремо варто відзначити цілу алею з чудових катальп.

Крім рослин в Лужанському дендропарку є і архітектурна та історична пам'ятка. цепанський маєток,зведення якого датується початком 19 століття. В даний момент в ньому працює музична школа.

Коли краще відвідати дендропарк

Як і будь-який об'єкт, пов'язаний з рослинним світом, Лужанський дендропарк краще виглядає влітку. Але восени і навесні тут не менш красиво. Зрештою, парк відкритий для туристів цілий рік, тому кожен може вибирати для себе сезон подобається.Вхід в парк безкоштовний.

Як дістатися до Лужанського дендропарку

Дендропарк знаходиться поруч ззалізничним вокзалом в Лужанах.Якщо ви подорожуєте на власному транспорті, то по трасі Чернівці - Івано-Франківськ, не доїжджаючи до станції, перед залізничним переїздом поверніть на північ. Громадським транспортом до Лужан доїхати легко - зЧернівцівсюди ходять автобуси і поїзди. Тривалість поїздки - від півгодини до години, не більше.

Коментарі