Додати до маршруту

Левандівський парк, Львів

GPS координати: 49.84690475 23.97825623
Рейтинг:
1104 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Левандівський парк уЛьвові- досить молода пам'ятка. Відкрили його в 1960-тих роках в мікрорайоні під назвою «Левандівка». Це велика зелена зона з красивими насадженнями і завезеними деревами різних порід, які рідко зустрічаються в тутешньому ландшафті. Ростуть тут берези, ялини, тополі, горькокаштани, європейська ялина, туя гігантська і багато іншого. Головний вхід в парк розташований біля перехрестя вулиць Повітряної і Сяйво.

Історія парку

Левандівський парк у Львові було закладено в 1950 році. З тих пір і до 1990-тих він називався Жовтневим. Недалеко від парку знаходиться Левандівське озеро, яке з роками з технічного водойми перетворилося в рекреаційну зону. Озеро - відмінний фон для цікавих фотографій і улюблене місце для фотосесій.

Приблизно в той же період в парку був відкритий популярний кінотеатр під назвою «Супутник». В середині 1990-х років його переобладнали під нічний клуб. Будівля кінотеатру розташоване праворуч від центральної алеї, недалеко від входу в парк.

До 2012 року Левандівський парк знаходився в занедбаному стані. Зараз його поступово відновлюють і упорядковують.

Як доїхати

Левандівський парк розташований в Залізничному районі Львова недалеко відзалізничного вокзалу. Він обмежений вулицями Кузняровка, Повітряної, Олесницького. З центру міста (зупинка «ТЦ« Магнус ») сюди можна доїхати маршрутками №34 і №20. Вийти потрібно на зупинці «Вулиця Широка» і піднятися вгору по вулиці Сяйво, минаючи церкву Різдва Пресвятої Богородиці. Маршрутка № 17 зупиняється практично біля головного входу в парк (зупинка «Вулиця Олесницького»).

Коментарі