Додати до маршруту

Корчма-заїзд, Підгірці

GPS координати: 49.94313431 24.98427773
Рейтинг:
389 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

селищеПідгірцістало популярним серед туристів, які люблять подивитися на давню архітектурну пам'ятку -Підгорецький замок. Часто разом з відвідуванням палацу пропонують побувати в корчмі-заїзді, яка призначена для гостей і прислуги замку.

За історії замку і корчми

Історія самого села Підгірці починається з декретної правління короля Владислава Варненчика, який надав повноваження Янушу Підгорецькому. Місце дуже сподобалося великому коронному гетьману Станіславу Конецпольському, і той викупив його разом з селами, які були навколо.

В 1637 гетьман почав будівництво своєї резиденції. Три покоління Конецпольских брали участь у зведенні своєї монументальної родової садиби. Є припущення, що великий кам'яний замок в Підгірцях протягом 17 століття збудував французький інженер Гійом де Боплан, а триповерховий палац в стилі пізнього ренесансу спорудив італієць Андреа дель Аква.

У 18 столітті для багатьох гостей замку і їх прислуги поруч збудували корчму-заїзд, яка збереглася до наших днів. Колись тут зупинявся навіть Оноре де Бальзак.

Як дістатися до корчми-заїзду

Корчма знаходиться у Підгорецький палац, який можна відвідати як самостійно, так і замовити екскурсію.

Доїхати до Підгірці можна громадським транспортом або на електричці зЛьвова.

Вартість вхідних квитків:на територію замку для дорослих становить 20 грн, для школярів - 10 грн. Для відвідування підземелля додаткова оплата становить для дорослих 5 грн і 3 грн для школярів.

Коментарі