Додати до маршруту

Козачий курган на Хортиці, Запоріжжя

GPS координати: 47.86054611 35.07205963
Рейтинг:
963 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одним з найцікавіших місцьЗапоріжжяє Козачий курган. З давніх-давен це місце оповите легендами і таємницями. Для українців курган -символ незалежності, боротьби і сили духу.

Козачий курган - пам'ятник історії. Землі тут несуть в собі біль і славу кількох століть. Чим ще він привабливий для туриста?

Опис Козачого кургану

Козачий курган знаходиться наострові Хортиця, Який вважається центром козацтва. Він став притулком для тих, хто не міг жити по-старому і готовий був до змін в суспільстві. Сьогодні Козачий курган приваблює не тільки своїм історичним минулим.чудова природавабить сюдиіз задушливих міст все більше людей. Тут легко можна потонути в хвилях ковили. Запах диких трав подарує відчуття умиротворення і спокою, а дух колишніх подій зарядить силою.

на курганівстановлено ряд символів. Священний хрест - символ єдності християн. Він покликаний об'єднувати людей через духовне очищення. Є пам'ятний знак Богдану Хмельницькому, який присвячений його перемозі над військами Речі Посполитої. Також на кургані встановлено національний прапор на найвищому флагштоку в країні.

пам'ятки поблизу

Біля підніжжя Козачого кургану для відвідувачів завжди відкриті дверімузею запорізького козацтва. Там ви зможете більше дізнатися про події, що сталися на кургані. На Хортиці часто проводяться тематичні фестивалі та козацькі зірниці.

Як дістатися до Козачому кургану

До острова Хортиця регулярно ходять маршрутні таксі, також можна дістатися особистим транспортом.

Коментарі