Додати до маршруту

Карпатський національний природний парк

GPS координати: 48.24216843 24.58534050
Рейтинг:
438 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Карпатський національний парк - перлина Карпат. Це один з перших національних парків в Україні. Також він є одним з найбільших заповідників країни. Парк був заснований в 1980 році і створений з метою охорони рідкісних Чорногорський лісів.

Велику частину території парку займають висоти. Серед них найвища точка України -Говерла. Через такого великого розмаїття гірських вершин парк став улюбленим місцем відпочинку у альпіністів. Кожен сезон сюди приїжджають десятки туристів з усієї країни та найближчого зарубіжжя.

Любителям сплавлятися на байдаркахсподобаються пороги річки Прут. Багато притоки Пруту утворюють водоспади. У деяких місцях чітко видно сліди руху льодовика, яке відбулося тут тисячі років тому. Особливим надбанням заповідника є озера. Одне з найкрасивіших -Марічейка.

На території національного парку зростає неосяжне кількість всіляких дерев. Багато з них дуже рідкісні і необхідні для подальшого існування деяких видів живих істот. Навесні парк наповнюється життям і кольором. такакраса рідного краюне може залишити байдужим.

Крім чарівної природи, на території національного парку охороняється безліч археологічних артефактів. Тут ви зможете познайомитися з зародженням культури Гуцульщини, з історією цього краю. Наприклад, що збереглися дерев'яні споруди розкажуть про зодческая талантах жителів Гуцульщини. Впечери Довбушаможна відчути себе одним з борців за свободу селян.

Відвідуючи Карпатський національний парк, ви також можете оздоровити свій організм. знаходяться тутджерела мінеральних водповернуть вам сили і здоров'я. На базі природного парку існує кілька санаторіїв, дитячих таборів відпочинку та туристичних баз. Через парк прокладені основні маршрути туристів.

Коментарі