Додати до маршруту

Паб Хмільний дім Роберта Домса

GPS координати: 49.84844971 24.01627922
Рейтинг:
1571 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Традиції львівських пивоварів налічують не одну сотню років, і де, як не уЛьвові, Представлений найширший асортимент хмільного напою.

Недалеко від центра містарозташовується паб«Хмільний дім Роберта Домса», Який відкрився не так давно - в 2007 році. Розміщується він у підвалах Львівської пивоварні та складається з чотирьох залів, які здатні вмістити близько 350 осіб. Всі вони обладнані великими екранами для трансляції різних відеорядів. Крім цього, єсцена для концертних виступів різних музикантів. Все це сприяє чудовому відпочинку в компанії друзей.Здесь завжди можна покуштувати найсвіжіше пиво Львівської пивоварні, і по гідності оцінити тутешні напої в поєднанні з різноманітними закусками.

Своєю назвою паб зобов'язаний відомому львівському пивоварові Роберта Домса, Який в середині 19 столітті налагодив процес виробництва пива. Але любов до молоденької служниці Зосі змінила його життя. Після одруження Роберт продав пивоварню і поїхав до Швейцарії.

На першому поверсі пабу знаходитьсямагазин із сувенірною продукцією, І кожен бажаючий може знайти для себе цікавий подарунок. Не менш цікавий імузей пивоваріння, Де розповідається все про цю дивовижну напої.

Коментарі