Додати до маршруту

Харківський зоопарк, Харків

GPS координати: 50.00318909 36.22483826
Рейтинг:
1237 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Найстаріший зоопарк Європи знаходиться вХаркові. Заснований він в 1895 році. За свою історію зоопарк багато пережив. Він був не раз перебудований, зокрема, відновлювався після військових руйнувань. Також були проведені різні реконструкції. З 1980 року зоопаркотримав статус заповідної території.

Що можна побачити в Харківському зоопарку

Чудова доглянута природа, мальовничість місця заманює допитливих туристів. Різноманітність тварин просто зашкалює. Величезний зоопарк площею 22 га вмістив в себе дивовижне кількість тварин: понад 400 видів амфібій, риб, рептилій, ссавців і птахів. Серед них зустрічаються рідкісні, занесені вМіжнародну Червону книгу. Близько 13 видів включені в програми розведення. Тут вивчаються і зберігаються представники дикої фауни з усіх континентів.

Тим часом Харківський зоопарк належить до культурно-просвітницьким закладам. Тут проводяться екскурсії для дорослих і дітей, читаються лекції, даються при необхідності консультації з питань охорони тваринного світу. Музей працює без вихідних. Він відкритий з 8 ранку і на весь світловий день,

Що ще відвідати в Харкові

У Харкові знаходиться велика кількість унікальнихпам'ятокіхрамів, Яким варто приділити увагу. Також слід відвідати цікаві і захоплюючімузеїміста.

Коментарі