Додати до маршруту

Гора Стримба

GPS координати: 48.43809509 23.80333900
Рейтинг:
362 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Що може бути краще відпочинку в горах ?! Єднання з природою, чисте повітря, могутні кам'яні стіни, вкриті густими лісами - все це чекає вас в Карпатах. Гора Стримба - одне з найпопулярніших місць серед туристів. Щороку підкорювати цю гору приїжджає сотні ентузіастів.

Загальні відомості про горе Стримба

Гора вважається однією з найвищих гір Міжгірського району. Її висота сягає 1700 метрів. Схили гори звивисті і мають кілька виступів у вигляді горбів. Тому загальна протяжність маршруту до вершини становить приблизно 3 кілометри.

Але підйом на гору не здасться вам нудним і виснажливим. Досвідчені провідники підбирають маршрут в залежності від ваших можливостей. Також шлях скрашуєпрекрасна природа. Схили Стримба усіяні всілякої рослинністю. Вас порадує і різноманітність тварин, що мешкають тут.

Що можна побачити на горі Стримба

Чарівні картини природи в поєднанні з могутністю гір вже залишають незабутнє враження. В районі східного схилу сховалося невеличке озеро. В оточенні гірських трав і ялин воно виглядає по-особливому.

На вершині вас чекає ще одна визначна пам'ятка. У 2008 році тут було встановленодерев'яний хрест з розп'яттям. А якщо ви зберетеся підкорювати гору влітку, то вас чекають ще й смачні частування у вигляді ягід чорниці.

Як дістатися

На власному автомобілі вам слід доїхати до селаСиневирпо трасіКиїв-Чоп. Далі ви можете скористатися послугами інструктора. зЛьвоваіУжгородаможна дістатися на поїзді до найближчих сіл, далі слідувати до гори пішки.

Зупинитися можна вготелях Міжгірського району.

Коментарі