Додати до маршруту

Гора Гостра

GPS координати: 48.83843231 22.87520981
Рейтинг:
410 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Гора Гостра знаходиться в північно-західній частині Полонинського масиву. Дивовижна краса гірської місцевості відкривається з вершини гори. Також поруч розташовано багато цікавих місць, які обов'язково варто відвідати, перебуваючи поблизу.

Що можна побачити на горі

Вершина гори розміщується на межування Воловецького району з Великоберезнянським в Закарпатській області. Висота гори сягає +1405 метрів. Гора Гостра являє собою невеликий витягнутий з південного сходу на північний захід хребет, що складається з двох практично рівновеликих вершин. Схили майже до висоти в 1300 метрів густо порослі лісами, проте трохи вище дерева поступаються полонинам. На рівнинах переважають кущі чорниці. Дещо серед заростей сховалася малина.

У південно-східній частині гірського масиву знаходяться витоки річки Лютянка. На півдні поблизу гори створений Тур'є-Полянський заказник.

Біля підніжжя гори утворилося урочище Прелуки, яке займається селекційною діяльністю по гуцульським кіньми і влаштовує кінні походи. Поруч з ним височієгірська Руна.

Також в цій місцевості розташовуєтьсяводоспад Воєводин.Дістатися до нього досить складно, але це робить його цікавим.

Маршрути

Щоб повністю насолодитися місцевими красотами природи, варто прогулятися тут особисто. За складністю прогулянка до вершини під силу новачкам. Дістатися на вершину гори Гостра можна декількома пішохідними маршрутами, але все фактично ведуть зурочища Прелуки.

Як дістатися до гори

Гора Гостра знаходиться на північний захід від сілперехреснийіКічерний,що в Закарпатській області. До сих сіл можна дістатися власним або громадським транспортом.

Коментарі