Додати до маршруту

Гора Кукул

GPS координати: 48.21586990 24.54579544
Рейтинг:
340 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Піший похід на гору Кукул в Карпатах - ідеальний варіант для тих, хто ще не наважується підкорити найвищі вершини України, але все ж хоче насолодитися прекрасними краєвидами Карпат.

З вершини цієї гори відкривається шикарний вид на Чорногірський масив,Говерлуі Горгани. Крім того, тут можна на повні груди вдихнути чисте карпатське повітря, наїстися від пуза різних страв місцевої кухні і влаштувати тихе полювання на гриби.

Тому крім яскравих вражень додому можна привести кошикбілих грибів,щоб ласувати ними зимовими вечорами і згадувати чудово проведений час в горах.

Історія гори Кукул

Ця гора відома багатьом не тільки завдяки пейзажу, який відкривається з вершини, а й тим, що до 1939 року тутпроходив польсько-чеський кордон.До нашого часу збереглися бетонні стовпчики, які позначали лінію кордону. Раніше по горі проходив кордон між двома великими державами, а зараз це межа між двома областями Закарпатський та Івано-Франківської.

Між іншим, прикордонні стовпчики зараз виконують ще одну важливу функцію - вони допомагають туристам орієнтуватися на місцевості. Тому ви точно не заблукаєте.

Також під час Першої світової війни на горі Кукулвелися бої.Нагадуванням про бойові дії служать фортифікаційні споруди і невеликий військовий цвинтар.

Як дістатися до вершини Кукул в Карпатах

Вгору ведуть кілька маршрутів, проте найкоротший з них лежить черезВорохту.У місто можна дістатися поїздом або автобусом. А вже з міста через гори і долини доберетеся до Кукулі. Доброю вам поїздки!

Коментарі