Додати до маршруту

Гора Косарище

GPS координати: 48.11515045 24.67709541
Рейтинг:
1237 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В глибині Карпат, далеко від популярних туристичних маршрутів сховалася гора Косарище. Підкорювати її відправляються ті, хто вже досить добре знайомий з горами, проте підйом відносно нескладний.

Опис гори Косарище

Гора Косарище перебувати на території Івано-Франківської області. Вона входить до гірського масиву Чорногора. Висота гори складає приблизно 1 148 метрів. Переважає субальпийский клімат.

У долині гори затишно розташувалося село Бистрець. Час тут ніби зупинився. Місцеві жителі свято шанують традиції прадідів. Збереглися автентичні будиночки. Біля підніжжя гори і на південних схилах мирно пасуться вівці. З верхньої точки відкривається чудовий вид. Особливо красиво тут навесні і влітку, коли схили потопають в соковитої зелені. Всюди достигають ягоди чорниці.

Але для любителів зимового відпочинку підйом на цю гору теж дуже сподобається, так як проходить дуже легко, навіть в дуже засніжених ділянках гори. У гарну погоду з верхньої точки гори можна дуже добре розгледіти весь Чорногорський хребет. Відмінні фотографії вам гарантовані.

Як дістатися

Відвідувати гору Косарище краще в складі туристичної групи. Більшість груп відправляються зІвано-Франківська. Ви також можете доїхати на маршрутках доВерховини, Далі пересісти на орендований автомобіль і проїхати до селаБистрець.

Коментарі