Додати до маршруту

Гора Коретвина

GPS координати: 48.55100632 23.93947792
Рейтинг:
403 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

На цей раз мова піде про горе Коретвина в Карпатах.

Шлях до Грофецько-Попадійського кільця лежить через селоОсмолода,що на Прикарпатті. Це село дуже маленьке, але колись тут працював величезний лісозаготівельний комбінат, а поблизу, вурочище Підлютому,любив відпочивати митрополит Андрей Шептицький.

Першою нас зустріне гораГрофа- найкрасивіша вершина Горган. Взимку тут гуркочуть лавини, а влітку вершина вабить до себе туристів п'янким ароматами трав і дзюрчанням струмків.

До речі, якщо ви запланували переночувати в горах,Плісцекраще підійде. Тут зовсім недавно побудували новий притулок, який з року в рік намагаються покращувати. Словом, люди роблять все, щоб туристи почувалися якомога комфортніше.

Що можна побачити на горі

З горипопадіми плавно переходимо на Коретвину. Ландшафт тут типовий для Горган - купакам'яних брил і чагарники.А з вершини видно весь масив як на долоні. Поряд височіє Петрос Горганський (не плутати з Мармароським). І вже сходячи з горе ми знову повертаємося в Осмолоду.

Як дістатися до гори Коретвина в Карпатах

Спочатку потрібно доїхати до ОСМОЛОДА. Якщо ви подорожуєте автомобілем - супер, тому що громадським транспортом дістатися сюди важко. Хіба їхати вКалуша,а потім їхати в село на автобусі.

Коментарі