Додати до маршруту

Гора Горб

GPS координати: 48.49379349 23.72526741
Рейтинг:
303 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Щось цікавого і пригодницького в тому, щоб ходити немаркованими маршрутами. В руках лише карта місцевості і ніяких маркованих доріжок. Що, стало цікаво? Тоді гайда нахребет Пішконядо гори Горб!

Що тут можна побачити

Гора Горб знаходиться в масиві Пішконя у вершини масиву - гориНегровець.На цій конусоподібної вершини влітку завжди повно кущів чорниці і брусниці, тому милуватися красоювеличних Горганможна з повними жменями соковитих карпатських ягід.

До речі, з північного боку до гори прилягаєневелике озеро.За формою воно дуже нагадує типове льодовиковий цирк (гірська западина, форма якої була змінена льодовиком).

Як дістатися до гори Горб в Карпатах

їдемо вМіжгір'я.Краще сюди добиратися зВоловця.Тут є залізнична станція і зупиняються автобуси зЛьвова, Івано-Франківська, Ужгорода.А в десятці кілометрів звідси через селонижні Воротапроходитьтраса Київ - Чоп.Також в Міжгір'я можна заїхати через Хуст.

З райцентру їдемо або доКолочави,або доСиневир.

Легше піднятися на Пішконя з села Синевир. Вгору Горб ви доберетеся без особливих зусиль. А якщо заходити з боку Колочави, то підйом буде трохи складніше. Зате в Колочаві є багато чого цікавого, наприклад, колишня вузькоколійка,музей Івана Ольбрахта, форелеві ставкиі навітьпам'ятник працівникам!

Коментарі