Додати до маршруту

Гора Гемба

GPS координати: 48.62877655 23.26792717
Рейтинг:
504 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Карпати славляться своєю красою по всьому світу. Тут є безліч мальовничих і чарівних місць. Гори змінюються полонинами, а жваві струмки перетворюються в водоспади. Одним з чарівних місць Карпат є гора Гемба.

Загальні відомості про горі Гемба

Гора розташована на кордоні Міжгірського, Свалявського та Воловецького районів Закарпаття. Голова йде обертом від неймовірної висоти цієї гори. Її висота становить приблизно1,5 кілометра. Гемба має вигнуту форму купола. Підніжжя гори нагадує казковий ліс, покритий високими деревами. Гуляючи тут, очікуєш якогось дива.

Особливо тут красиво взимку, коли дерева усипані іскристими кристалами снігу. А ось на вершині розташувалися просторі луки. Піднявшись сюди, відчуваєш себе на вершині світу. Перед вами відкриється неймовірний краєвид Карпат. Повітря тут пьяняще чистий.

Відпочинок на горі Гемба

Сам підйом на вершину гори стане для вассправжньою пригодоюповним незабутніх вражень. Але гора має ще кілька привабливих пропозицій. Це місце точно полюблять любителі гірськолижного спорту.

На схилах горидіє приблизно 10 підйомників. Траси варіюються по складності від простих до високопрофесійних. Тут же знаходиться один з найпопулярніших у туристів гірськолижний курорт.

У близькому сусідстві з горою знаходиться ще одна визначна пам'ятка Карпат -водоспад Шипіт. Кожен турист просто зобов'язаний побачити це диво природи.

Як дістатися

Для початку на поїзді зУжгородаабоЛьвоваслід дістатися до селаПилипець. Далі пішки або з провідником йти до підніжжя гори.

Де зупинитися

У селах Пилипець та Подобовецьзавжди раді гостям. Тут багато приватних готелів і заїжджих дворів. Вам надовго запам'ятається тутешній колорит і гостинність.

Коментарі