Додати до маршруту

Блакитні озера, Олешня

GPS координати: 51.96555710 31.16777802
Рейтинг:
2379 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Блакитні озера знаходяться в Чернігівській області, біля села Олешня Ріпкинського району. Площа найбільшого озера становить приблизно 25 га. Максимальна глибина досягає 20 метрів.

Історія виникнення блакитних озер

Спочатку в селі Олешня добувався кварцовий пісок високої якості (такий пісок використовується для отримання скла). Згодом утворилися ряд досить великих піщаних кар'єрів. Затоплені кар'єри і отримали свою назву «Блакитні Озера».

Чим відомі Блакитні озера

Перше, що вражає туристів - це надзвичайно чиста блакитна вода, більше схожа на морську. Блакитний колір води пов'язаний з тим, що на дні озер все ще лежить кварцовий пісок. Сосновий бор, яким оточені блакитні озера, забезпечує найчистіший, збагачене киснем повітря.

Прагнучи відпочити на берегах кристально прозорих озер і оздоровити свій організм цілющою водою і свіжим повітрям, щорічно Блакитні озера відвідують понад 250 тисяч туристів. Люди приїжджають сюди не тільки з різних областей України, а й з Росії, Польщі та Білорусі.

Блакитні озера в Олешні можна відвідати в будь-який час року. У цих місцях можна знайти багаті мисливські угіддя або сходити на риболовлю.

Пляжі Блакитних озер

Через великий наплив туристів, здавалося б, величезною пляжної території Блакитних озер часто не вистачає.

На найбільшомуозері, яке має форму серця,розташовані дві пляжні зони. Одна представляє собою звичайний пляжний ділянку, а друга вважається VIP зоною. Перед в'їздом в неї стоїть шлагбаум. На території VIP зони можна знайти комфортабельні зруби, сучасний наметове містечко, спортмайданчики, водні атракціони, гриль-бари та інші розважальні заклади.

Олешня знаходиться в 30 км від райцентру Ріпки. Туди можна дістатися автобусом з Києва чи Чернігова.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі