Додати до маршруту

Парк кованих скульптур в Донецьку

GPS координати: 48.01590729 37.79949570
Рейтинг:
311 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У Донецьку розташований унікальнийпарк-музей під відкритим небом. Його заснували в 2001 році, тоді були встановлені перші 10 фігур. Через рік до них додалося ще 19 фігур. Зараз в паркупредставлено близько 228 композиційрізної тематики. Для самих маленьких туристів найбільший інтерес представляє & laquo; Алея казок & raquo ;, для любителів астрології цікавою буде експозиція & laquo; Знаки зодіаку & raquo ;, тут також можна пройтися & laquo; Алеєю улюбленому місту & raquo ;, & laquo; Алеєю майстрів & raquo ;, & laquo; Алеєю архітектурних копій & raquo; і побачити безліч інших тематичних виставок.

Щорічно, починаючи з 2005 року, на території парку проводитьсяфестиваль & laquo; Парк кованих робіт & raquo;. Тематика заходу змінюється щорічно і кожен, хто вважає себе майстром ковальської справи, може привезти свою роботу і взяти участь у фестивалі. Найкращі твори залишаються в Донецьку як подарунок місту. Городяни та гості міста можуть не тільки насолодитися роботою майстрів, а йпройтимайстер класпрямо на території парку. Також в рамки фестивалю включені конкурси: кухня коваля, костюм коваля і силове шоу. А на завершення проводиться вже традиційний фестиваль & laquo; Рок-кузня & raquo ;.

Донецьк & ndash; батьківщина ковальської справи і перший серед міст колишнього СРСР, який прийняли в міжнародну організацію ковалів & laquo; Кільце міст-ковалів & raquo ;. Парк кованих скульптур & ndash; це пам'ятник усім майстрам ковальської справи в Донецьку і у всій Україні.

Коментарі