Додати до маршруту

Флотський бульвар, Миколаїв

GPS координати: 46.97829819 31.99188423
Рейтинг:
2131 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Флотський бульвар - одна з найважливіших історичних вулицьМиколаєваі красиве місце для прогулянок жителів міста і його гостей. Заснували бульвар в 19 столітті. Раніше на цьому місці розташовувалася велика міське звалище. Урочисте відкриття пам'ятки відбулося в 1826 році. Спочатку бульвар носив ім'я Інгульський, так як проходив вздовж річки Інгул. Відтворено він за прикладомПриморського бульварув Одесі. Завдяки чудовому виду на річку, який відкривався звідси на пристань, він став називатися Морський. У 1976 році були проведені великі реставраційні роботи, після чого бульвар перейменували у Флотський, щоб підкреслити важливість Миколаєва та його зв'язок з Чорноморським флотом.

В даний час мандрівники на бульварі можуть насолодитися великою кількістю пам'яток, серед яких є старовинна гармата, встановленав честь заснування міста. Також тут знаходиться пам'ятникМиколі Фалєєву- почесному жителю Миколаєва, він був встановлений в 2002 році. З іншого боку - пам'ятник адміралуС. Макарову, Який також увійшов в історію міста.

Флотський бульвар - найкраще місце для сімейного відпочинку у всьому Миколаєві. Тут обладнані дитячі майданчики, працюють невеликі кафе.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі