Додати до маршруту

Ферма свиней мангалица, Ботар

GPS координати: 48.02888489 22.96504974
Рейтинг:
484 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Унікальна ферма свиней мангалица, їх ще називають «овечими свинями», знаходиться в селі Ботар Виноградівського району Закарпатської області. Перш за все, її мешканці відрізняються від інших порід своїм зовнішнім виглядом. Свині мангалиці мають гарний пишний хутро, який, як відомо, невластивий цьому виду домашніх тварин. цяпорода свиней дуже рідкісна і від того ще цінніше.

Спочатку, селекціонерами були виведені чотири породи мангалица - чорні, білі, червоні і змішані. Найпоширенішою породою в сучасному сільському господарстві є білі мангалиці.

М'ясо мангалица надзвичайно смачне і дієтичне. Мангалиці - унікальна місцева порода свиней, яка відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. На фермі проживає кілька сотень цих чудових тварин.Містяться вони в дуже хороших і комфортних умовах.Та й як інакше? Адже такі красиві і «елегантні» свинки просто не можуть жити по-іншому.

Якщо ви любите тварин, а особливо таких екзотичних, то вам обов'язково варто відвідати ферму мангалица в Ботар і ближче познайомитися з її жителями. Там же ви побачите пам'ятник «кучерявою свинці».

Але цим Ботар не обмежився. Любителям тварин також буде цікаво побувати нафермі угорських сірих корів.

Коментарі