Додати до маршруту

корпусний сад

GPS координати: 49.58986282 34.55099487
Рейтинг:
909 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Центр міста & mdash; круглий Олександрівський (Корпусний) сад, улюблене місце відпочинку полтавців. Він був створений у відповідності c планом, розробленим за часів генерал-губернатора князя Олексія Куракіна. Довгий час парк в Полтаві перебував у володінні Петровського Полтавського кадетського корпусу, тому його називали Корпусним. Ця назва збереглася до наших днів.

Колись тут був звичайний приміський пустир. У догубернской Полтаві на місці Круглої площі була ярмаркова майданчик, а потім тут планувалося налагодити торгівлю вином і дьогтем.

Коли місто почало розширюватися, то поступово від площі розійшлися, як промені, вісім магістральних шляхів: до монастиря, до церков, до інших містечках.

Площа почали забудовувати з 1802 р У 1840 р навколо Монументу Слави був розбитий парк. Офіційно парк був відкритий в 1909 р в честь святкування 200-річчя Полтавської битви. Багато років тому тут почали засаджувати дерева, чагарники. І на цьому місці утворився цілий Олександрівський (Корпусний) сад, улюблене місце відпочинку полтавців.

Корпусний парк це пам'ятник садово-паркового мистецтва. Парк має вісім радіальних алей. Тут знаходиться близько 70 видів дерев і кущів, засаджені клумби півоніями, трояндами та іншими квітами. Площа займає 6 га землі. У вихідні в парку грає духовий оркестр.

& Quot; Олександрівський сад Корпусний сад & quot; знаходиться за адресою: вул. Жовтнева, Корпусний парк. Дістатися можна будь-яким міським транспортом у напрямку & quot; Центр & quot ;.

Коментарі