Додати до маршруту

Будиночок рибалки на Острові кохання, Старий Солотвин

GPS координати: 50.04051971 28.68304825
Рейтинг:
3993 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Мальовничий Острів любові в селі Старий Солотвин, посеред річки Коднянка, виглядає по-справжньому казково. А невелика дерев'яна хатина, іменована будиночком рибалки, надає цьому місцю особливої ​​загадковості.

Багато туристів неодмінно включають в свій маршрут відвідування воістину дивовижного острівця. Особливо популярний Острів любові серед молодят і закоханих, це ідеальне місце для фотосесій і пейзажних знімків.

Історія Будиночка рибалки

Острівець має штучне походження, був створений в 1970 році і отримав назву «Острів любові». Пізніше, в період з 1984 по 1985, на ньому побудували дерев'яний будиночок, іменований «хатиною рибалки і мисливця», який був місцем відпочинку і укриття від дощу для рибалок. Також використовувався для виставки мисливських трофеїв. Трохи пізніше з'явився дерев'яний місток, який з'єднав острів з «цивілізацією».

Особливою барвистості крихітному острівці надають дерева, що ростуть там - саме вони створюють казкову атмосферу.

Зараз будиночок всередині покинутий, а вхідні двері закриті, та й місток знаходиться не в кращому стані. Але ця обставина аніскільки не бентежить туристів, з кожним роком їх потік збільшується.

Острів любові хороший в будь-яку погоду, це місце порадує мандрівників мальовничими фотографіями і прекрасними видами природи.

Як доїхати

Село Старий Солотвин розташоване в Бердичівському районі Житомирської області, в 35 км від Житомира по трасі на Бердичів. Відстань від Києва до Старого Солотвина - 174 км.

Є кілька варіантів, як доїхати до Старого Солотвина:

  • На автомобілі - доїхати до Житомира і згорнути на Бердичів.
  • На електричці - до селища Рея, далі годинна прогулянка пішки до Старого Солотвина.
  • На автобусі - з автовокзалу Житомира, вул. Хлібна, 14.

Коментарі