Додати до маршруту

Будинок Фальц-Фейна (Будинок з атлантами)

GPS координати: 46.48979950 30.73569298
Рейтинг:
1279 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Будинок Фальц-Фейнів визнаний одним з найкрасивіших будинківОдеси. Входить в список пам'ятників архітектури. Будинок побудований був в 1899 році як особняк родини Фальц-Фейнів. Це багатий рід, який багато зробив для України. Саме вони заснували в Херсонських степах знаменитий заповідник«Асканія-Нова». Навіть після Жовтневої революції, коли їм довелося покинути країну, спадкоємці роду вели активну діяльність по поверненню в країну історико-культурних пам'яток та пропагували українську культури за кордоном.

Будинок побудований в нідерландському стилі і є прекраснимекспонатом російського модерну.Будинок складається з двох окремих будівель. Відомий будинок також як «Будинок з атлантами», завдяки скульптурі Л. Фішеля. Герої давньогрецької міфології зігнули спини під вагою небесного зводу, над яким височить балкон другого поверху.

Будинок Фальц-Фейна - це візитна картка Одеси, одна з найголовніших визначних пам'яток міста. Будівля є кандидатом на внесення до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Коментарі