Додати до маршруту

Будинок-кросворд, Львів

GPS координати: 49.82029343 24.01787949
Рейтинг:
961 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Найбільшу незвичайну новобудову в місті Львові можна побачити за адресою: вулиця Академіка Андрія Сахарова, 82. Такі пам'ятки відмінно підходять для бюджетних туристів, адже унікальну архітектуру можна побачити в будь-який час і абсолютно безкоштовно.

У числі подібних цікавинок Львова - незвичайнийдвір-музей СРСРіколекція експонатів у дворі втрачених іграшок(Доступ до пам'яток абсолютно вільне володіння).

Секрет будинку-кросворду

Автором ідеї незвичайного будівлі став художник-початківець, корінний львів'янинСергійПетлюк. Він висловив бажання прикрасити безликі стіни коробок-новобудов самим неабияким способом.

Замість кольорових сюжетів, на яких фарба тримається лише до першого дощу, Петлюк зобразив30-метровийкросворд. Ширина його становить 18 метрів, а в клітини вписані слова, прямо як у справжньому кросворді. Розробляли головоломку історики, тому в осередках розміщені імена найвидатніших жителів Львова. Розгадати кросворд запропонували всім жителям нового району, роздавши невеликі буклети кожному.

Складне завдання виявилася не всім «по зубах». Щоб знайти розгадку до невідомим словами, необхідно підійти до розписаної стіни фасаду у вечірній час. Художник використав особливий розчин фарби, який при вечірньому освітленні стає помітним, і в кожній клітиніз'являєтьсялітера. Оригінальне рішення дуже сподобалася жителям новобудови. Сьогодні будинок-кросворд є ще однією популярною пам'яткою Львова.

Список цікавих місць міста з давньою і багатою історією налічує кілька сотень архітектурних пам'ятників, площ, палаців і будівель, які обов'язково варто відвідати в гостинному Львові.

Коментарі