Додати до маршруту

Червона гора

GPS координати: 48.87335205 25.43985939
Рейтинг:
472 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В Україні дужекрасива і різноманітна природа. Тут безкраї степи змінюються буйними лісами, а величезні рівнини виростають в могутні гори.

Україна підходить особливо для любителівгірських пейзажів. Карпатські гірські масиви вважаються одними з найкрасивіших в Європі. Улюбленим місцем туристів з усього світу, яку включають до найпопулярніші туристичні маршрути, є Червона гора.

Вона отримала свою назву не через кольору. Це місценадзвичайно красиве, Тому отримало таку назву. Розташована гора в мальовничому каньйоні Берем'янск, поруч протікає кришталево чиста річка. Рельєф гори перешкоджає попаданню в долину холодних північних повітряних мас. Навіть у найлютіші зими тут зберігається тепло. Сніг лежить на вершинах не більше трьох днів. Більшу частину року гора покрита соковитою рослинністю. Через цю особливість, місцеві жителі називають це місце«Дністровські субтропіки».

розслаблюючі пейзажізаряджають енергією. Натхненні місцевої красою, ви здатні продовжувати захоплююче знайомство з Карпатами.

Коментарі