Додати до маршруту

Парк культури і відпочинку Дубовий гай, Запоріжжя

GPS координати: 47.80809402 35.16999054
Рейтинг:
471 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Яскравою у всіх сенсах пам'яткою і гордістюЗапоріжжя, Безсумнівно, є Центральний парк культури і відпочинку «Дубовий гай» ( «Дубовий гай»). Свою назву парк отримав через великої кількості зростаючих тут дубів. У 18 столітті вони займали більшу частину території, а до кінця 50-х років 20 століття тут відкрився парк.

Що можна подивитися в парку

Парк «Дубовий гай» в Запоріжжі сягає відплощі Свободи(Колишня назва - площа Радянська) і тягнеться до Дніпра вздовж набережної магістралі до будівлі річкового вокзалу. У самому парку є річкова протока з перекинутими в декількох місцях містками.

Для зручності відпочиваючих встановлені лавки, безкоштовні туалети, кілька концертних майданчиків і тенісних кортів, парк атракціонів і просто дитячих майданчиків. Тут же, на території парку можна знайти руїни старовинних будівель. На концертних майданчиках часто проводяться всілякі святкові заходи; наприклад, пивні фестивалі на манер німецького Октоберфесту або ярмарки.

В останні роки серед нововведень в парку - гігантська гірка для с'езжанія на човниках, мотузковий містечко, нові атракціони, на які запроваджується єдиний абонемент, з'являються бельчатнікі. Ціни на атракціони коливаються від 5 до 15 грн. Найдешевші квитки - для самих маленьких; само собою на деякі з атракціонів існують вікові обмеження.

Як дістатися до парку «Дубовий гай»

Парк «Дубовий гай» в Запоріжжі знаходиться на вулиці глиссерная в Жовтневому районі. Щоб дістатися до парку, вам підійде маршрутне таксі № 22. Вийти треба на зупинці «Дубовий гай».

Коментарі