Додати до маршруту

Державний ботанічний сад, Кам'янець-Подільський

GPS координати: 48.66833496 26.58103943
Рейтинг:
1954 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Державний ботанічний сад вКам'янці-Подільськомустановить вагому гілку природно-заповідного фонду в Україні. Крім того, його охороняють як національне надбання, він включений до реєстру природних об'єктів і територій, що знаходяться під особливою охороною.

Ботанічний сад був побудований в 1930 році. За площею займає 17,5 га.

Державний ботанічний сад в Кам'янці-Подільському служить місцем для різних наукових експериментів і досліджень. Тут проходять практику студенти, які навчаються в Подільській державній аграрній академії. Ботсад є науковою і практичною базою для даного закладу.

Флора ботанічного саду

Рослинний світ саду налічує близько 2800 видів, серед яких зібрані різновиди трав'янистих рослин, чагарників, різні види і сорти дерев. Крім цього, в саду проводиться робота по збереженню, вивченню та акліматизації різних рідкісних і цінних рослин.

У складі ботанічного саду діє ряд лабораторій, серед яких варто відзначити:

  • дендрологічний;
  • флористичну;
  • декоративного квітництва, яка спрямована на виведення і розмноження різних сортів декоративних квітів.

Державний ботанічний сад є важливим об'єктом в збереженні і вивченні рослинності на території не тільки Подільського краю, а й усієї країни. Сад відкритий для відвідувачів і туристів.

Як доїхати

Державний ботанічний сад знаходиться на вулиці Лесі Українки, 64. Неподалік знаходиться проспект Грушевського, де проходять маршрути більшості громадського транспорту міста. Сад розташований поруч з центром, доїхати до нього можна майже будь-яким місцевим автобусом.

Коментарі