Додати до маршруту

Ботанічний сад імені Олександра Фоміна

GPS координати: 50.44330978 30.50395775
Рейтинг:
1680 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Ботанічний сад імені Фоміна розташований в історичному центрі Києва зачервоним корпусом університету ім. Шевченко. В одному з найстаріших ботанічних садів України, який займає територію всього лише в 22 га, зосереджена величезна кількість рідкісних рослин небаченої краси, що змушує киян приходити сюди знову і знову.

саматериторія саду ділиться на дві частини & ndash; наукову і паркову. Паркова зона відкрита для відвідувань в будь-який час. Особливою популярністю вона користується навесні, в період цвітіння магнолій, яких тут налічується близько 40 видів. Наукова частина також доступна для відвідувань, але тільки в супроводі екскурсовода. Існує легенда, згідно з якою територія, де зараз знаходиться ботанічний сад, належала Либеді & ndash; сестрі засновників містаКиєва. У долині колись повноводної однойменної річки, що впадає в Дніпро, і був розбитий сад імені Фоміна.

Своє нинішнє ім'я ботанічний сад отримав після смерті свого директора, який обіймав цю посаду близько чверті століття. Саме Олександру Васильовичу Фоміну вдалося популяризувати ботанічну науку. Крім того, він доклав титанічних зусиль з порятунку рослин під час лютої зими 1919 & minus; 1920 років. Його заслугою також є збереження більшості рідкісних видів під час німецької окупації міста.

теперішнійботанічний сад імені Фоміна & minus; це не тільки науково-дослідна установа, але і є справжньою окрасою Києва. У безлічі студентів є можливість проходити тут практику з ботаніки, наукові співробітники вершать тут свої відкриття, а відвідувачі сюди приходять для того, щоб отримати насолоду від величних царства рослин.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі