Додати до маршруту

Дельфінарій Немо, Бердянськ

GPS координати: 46.72192764 36.82244873
Рейтинг:
2039 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Бердянський дельфінарій «Немо» розташовується на Бердянській косі поруч з аквапарком. Він є частиною Міжнародної мережі культурно-оздоровчих комплексів «Немо». Дельфінарій має величезні розміри. Його діаметр становить 16 метрів, глибина - 5 метрів.

послуги дельфінарію

Дельфінарій «Немо» в Бердянську і все йогошоу вважаються кращими в Європі. Своїм відвідувачам заклад може запропонувати такі послуги:

  • Щодня дельфінарій проводить незабутні водні шоу, в яких беруть участь американські морські котики, патагонский морський лев і чорноморські афаліни. У вихідні тут йдуть особливі уявлення - романтичні шоу з виступами артистів балету на воді і повітряних акробатів. В уявленнях беруть участь дельфіни Касіо, Красунчик, Хьюго і Юнона, а також морські котики Маруся і Пончик. Ціна на квитки з вівторка по п'ятницю становить 200 грн, у вихідні і святкові дні - 250 грн.
  • Крім захоплюючих і надзвичайних шоу-вистав об дельфінарії єможливість поплавати з дельфінами. Всі бажаючі також можуть поплавати і зробити собі фото на пам'ять з дельфінами. У дельфінарії регулярно проводятьсясеанси дельфінотерапії- одного з найбільш популярних дієвих способів лікування багатьох захворювань і реабілітації у дітей. Завдяки цьому, дитина не тільки насолоджується купанням у чистій і теплій воді, а й отримує від цього величезну користь. Крім того, дельфінотерапія і підводний дайвінг знімають нервову напругу і втому, а значить, і покращують самопочуття. Вони дуже корисні для всіх людей, незалежно від віку. Вартість сеансу купання з дельфінами на 5 хвилин коштує 1200 грн, на 10 хвилин - 2000 грн. Сеанс дельфінотерапії - 2000 грн, сімейний - 4000 грн.
  • Також після подання у кожного відвідувача є можливість сфотографуватися на пам'ять з усіма учасниками шоу. Вартість фотографії на свій фотоапарат обійдеться в 200 грн, на фотоапарат дельфінарію - 250 грн.

Програма дельфінарію «Немо»

  • У програму виступів входять різноманітні номери за участю дельфінів і морських котиків. На відвідувачів чекають танці, спів і стрибання на велику висоту дельфінів.
  • Танці, ігри з м'ячем, акробатичні виступи морських котиків Марусі і Пончика.
  • Під час плавання з дельфінами вас чекає катання на плавниках, животику і спинці тварин, а також окремі номери з програми виступів.

Як дістатися до дельфінарію «Немо» в Бердянську

Бердянський дельфінарій «Немо» знаходиться на Бердянській косі, біляаквапарку «Мис доброї надії», По вулиці Макарова, 4В. з самогоБердянськадоїхати до нього можна за допомогою маршрутних автобусів № 15 і 17. ЗЗапоріжжяварто їхати по трасі р37 власним автомобілем, або добиратися поїздом в напрямкуМаріуполядо Бердянська. Далі можна скористатися таксі і опиниться в дельфінарії. Від Запоріжжя до Бердянська відстань складає близько 200 км.

дельфінарійпрацює звівторка по неділю, понеділок - вихідний день. Уявлення починаються о 12:00, 15:00 і 18:00.

Коментарі