Додати до маршруту

Алея Слави в Одесі

GPS координати: 46.47806549 30.76001167
Рейтинг:
2347 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Алея Слави знаходиться в одному з головних міських парківОдеси& Nbsp; & ndash; парку ім. Шевченко. Тут, в тиші розлогих тополь, знайшли свій останній притулок захисники міста, героїчно загинули в боях Другої світової війни.

Крокуючи уздовж алеї, ви побачите чорні плити з лабрадориту з висіченими на них іменами.В одиночних і в братських могилах покояться льотчики, піхотинці, моряки, які віддали життя за Одесу.Два надгробки присвячені екіпажам радянських підводних човнів & laquo; М-60 & raquo; і & laquo; М-33 & raquo ;, так і не повернулися з бойових завдань. & nbsp;

При вході на алею вас зустрінуть 2 стели з червоного граніту. На одній з них зображений профіль скорботної матері, під яким зроблено напис: & laquo; Своє безсмертя вам Батьківщина вручила і не забуті ваші імена & raquo ;. На іншому висічені тільки роки війни & ndash; & Laquo; +1941 & ndash; 1945 & raquo ;.

Алея, яка веде до моря, закінчується упам'ятника Невідомому матросу. Біля підніжжя цього 21-метрового обеліска, що підноситься над морським урвищем, палає вічний вогонь.

Коментарі