Додати до маршруту

Аквапарк Коблево, Коблево

GPS координати: 46.63270187 31.19473457
Рейтинг:
1623 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Аквапарк «Коблево» - це сезонний парк в Миколаївській області. Розташований він в однойменному селищіКоблевов 78 км відМиколаєва. Площа аквапарку становить 4 га. Прийнято вважати його найбільшим аквапарком на південному заході України. працює парктільки в літній час.

Розваги аквапарку «Коблево»

Інфраструктура парку складається з 3 басейнів: один дитячий, басейн з гідромасажем і плавальний басейн. Також для відвідування туристів відкрито 9 гірок, кожна з яких має власну назву. Можна покататися на гірках «Камікадзе», «Літаючий човен», «Серпантин» і безлічі інших оригінальних атракціонів. Для дітей відкрито 10 гірок. У комплекс парку входять два кафе, одне з яких пропонує дитяче меню, інше - їжу для дорослих. Головна перлина парку - це його вода, її подаютьз власної артезіанської свердловини, Перед подачею вона проходить багаторівневу систему очищення за сучасними технологіями. Як води в басейнах парку можна бути впевненим.

Аквапарк «Коблево» стане прекрасним доповненням до морського відпочинку, подарує безліч приємних хвилин кожному відвідувачу і залишить тільки приємні враження. Дістатися сюди можна як з Миколаєва, так і зОдеси.

Коментарі