Додати до маршруту

Аквапарк «Акваторія», Скадовськ

GPS координати: 46.11040115 32.90599060
Рейтинг:
1469 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

ВСкадовськуфункціонує аквапарк «Акваторія», який є частиною найбільшого місцевого розважального центру «Острів Скарбів».

Атракціони аквапарку «Акваторія»

Аквапарк позиціонує себе як комплекс для відпочинку всією сім'єю, тому тут представленіне тільки гірки для дітей, а й безліч дорослих атракціонів.Великою популярністю користуються всілякі відкриті і закриті гірки, а також гірки-спіралі. Для дорослих цікавим буде катання на крутіших гірках, а для дітей і новачків підійдуть більш пологі атракціони.

інфраструктура

Крім усіляких атракціонів в аквапарку для любителів більш спокійного відпочинку працює 3 відкритих басейну, прекрасним доповненням до яких є шезлонги. Вони також діляться на два типи: відкриті і під навісом.

Харчування в парку представлено двома закладами:

  • фаст-фуд «Burger Club» пропонує своїм відвідувачам насолодитися чудесами американської кухні швидкого харчування: бургери, гамбургери, картопля фрі, хот-доги і багато іншого;
  • для любителів італійської кухні на території «Акваторії» подають фірмову піцу «Італьяно», улюблені ласощі як дорослих, так і дітей.

Як дістатися до аквапарку «Акваторія»

Місце для розташування аквапарку вибрано максимально вдало. Знаходиться він в центральній частині Скадовська, всього в 20 м від головного пляжу міста. Туристи з найближчих курортних міст, таких якЛазурне,Залізний ПортіБільшовик, Мають також чудову нагоду відпочити в одному з кращих аквапарків регіону. Для цього потрібно дістатися до Скадовська на регулярних рейсових автобусах.

Коментарі