Додати до маршруту

Яворівський національний природний парк

GPS координати: 49.99264908 23.74192619
Рейтинг:
189 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Яворівський національний парк був створений в 1998 році на території української частини Розточчя.паркв формі півмісяцярозташований між селамиВерещицяіКрехівЛьвівській області. Загальна площа парку становить 7108 га, заповідна зона - 661,6 га.

Парк має мальовничий рельєф, що поєднує в собі пагорби, яри, тераси і заплави річок, які оточені буково-сосновими лісами.Флора парку досить різноманітна. Тут можна зустріти безліч рослин, занесених до Червоної книги: проліски, лісові лілії, валеріану дводомну і т. Д. На території парку мешкає чимало рідкісних видів птахів. Любителі рідкісних лісових тварин зможуть відобразити лісових куниць і борсуків, горностая, лисиць, лосів і благородних оленів.

тутви можете побачити стоянок древніх людей пізнього неоліту, залишки поселень 14 століття. Також на території парку розташовано чималопам'яток церковної архітектури, такі якмонастир Св. Миколаяв селі Крехові,Троїцький костел, Успенська церква в селі Лелехівка,Страдчанський печераі т.д.

Територія парку надає можливість туристам насолодитися безліччю мальовничих місць, а також збиранням грибів та ягід в рамках піших екскурсій. територія маєвсе необхідне для туристів: Обладнаний пляж, місця для риболовлі та полювання, навіси і мангали. У найближчих населених пунктах знаходяться чимало музеїв гончарного мистецтва, різьблення по дереву, виробів з художнього скла, вишивки та бісероплетіння.

Коментарі