Додати до маршруту

Яхт-клуб Морвокзалу в Одесі

GPS координати: 46.49249649 30.74827957
Рейтинг:
1318 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У центральній частиніОдесинедалеко відПриморського бульваруіПотьомкінських сходівзнаходиться головний яхт-клуб міста. В інфраструктуру клубу включена марина, яка відповідає міжнародним стандартам, галерея мистецтв, морський вокзал, ресторан, діловий клуб і 4-х зірковий готель.

Історія яхт-клубу

Своїм відкриттям яхт-клуб зобов'язаний начальнику порту Миколі Павлюку. він створенийза прикладом подібного порту в Генуї. Урочисте відкриття клубу відбулося в травні 1998 року, в рамках святкування в акваторії порту провели вітрильну регату. Двічі за свою історію тут приймали яхтові ралі «Кайра». У вересні 2009 року з клубу «Одеса» в кругосвітню подорож вийшла яхта «Іваноіс». У жовтні 2010 року вона знову в урочистій обстановці повернулася в порт.

Яхт-клуб сьогодні

В наші дні яхт-клуб «Одеса» залишається найкращою стоянкою в регіоні. Тут пришвартовано безліч суден з різних країн світу. Кожен турист має можливість відчути всю красу прогулянок на яхті. Яхт-клуб пропонуєорганізацію круїзів. Організовуються морські подорожі по Україні, на півострів Крим, а також до Туреччини, Греції і Хорватії. Для всіх бажаючих організовуються професійні курси яхтсменів. Також тут можна отримати просто незабутні враження і зробити на пам'ять фото на тлі білосніжних морських суден.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі