Додати до маршруту

Врублівецький ліс

GPS координати: 48.60691452 26.77934647
Рейтинг:
575 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Недалеко від легендарногоКам'янця-Подільськогоз його знаменитимзамкомзнаходиться державний ботанічний пам'ятник природи - Врублівецький ліс. Назву свою він отримав тому, що знаходиться поблизу селаВрублівці, Що на Хмельниччині.

Врублівецький ліс розкинувся на території, де річка Тернава впадає в Дністер. Площа заповідника - приблизно 89 гектарів. На цій території ростуть переважно дуби і граби, проте зустрічається реліктова рослина - осока біла. Також на крутих Товтрах зростає ще цікавий квітка - гніздівка звичайна. По суті, це дика орхідея, яка не має листя, і тільки в симбіозі з іншими рослинами вона може існувати.

Недалеко від Врублівецький лісу археологами виявлені стоянки раннього і пізнього палеоліту, поселення ранньотрипільської культури і ранньослов'янське поселення черняхівської культури.

Як доїхати

З кам'янець-подільської автостанції (вулиця Князів Корятовичів, 19) до ВРУБЛІВЦІ можна доїхати автобусом. Відстань до села невелике - приблизно 18 кілометрів. Врублівецький ліс знаходиться в місці впадіння Тернави в Дністер.

Якщо ви раптом захочете побути у Врублівцях довше, то можете оселитися вготелі «Ксенія».

Коментарі