Додати до маршруту

Водоспад Женецький Гук

GPS координати: 48.39100266 24.49946976
Рейтинг:
262 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Женецький водоспад -найвищийводоспад Карпат. Незважаючи на молодість цього водоспаду, він вже став популярним серед туристів.

Водоспад берег свій початок в річці Женець. Утворився він в середині 20 століття. В результаті повені стався обвал ґрунту. Тепер вода спадає вниз з висоти 15 метрів. Холодні води гірської річки з шумом зриваються з обриву. Тут по-справжньому видно всюсила води. Спокійна і гладка вона здатна ламати гори. Від подібного видовища захоплює дух. Відчуваєш почуття, ніби сама природа присвячує тебе в свої сокровенні таємниці.

Також водоспад відомий під назвою «Женецький Гук». Так його назвали місцеві жителі саме через шум видаваного потоками води. Слово «гук» перекладається як шум абогучний звук. Кожна пора року робить водоспад особливим. Взимку він перетворюється в потужні стовпи льоду, всередині яких як і раніше чується шум. Навесні і восени водоспад набирає свою силу водами Карпат. Влітку Женецький Гук оточує пишна рослинність.

Дістатися до водоспаду можна по трасіРахів-Івано-Франківськ. Неподалік від села Микуличин є асфальтна дорога, яка веде до заповідника. На вході в заповідну зону встановлений шлагбаум. Весь шлях до водоспаду займає близько 2 годин.

Коментарі