Додати до маршруту

Труфанець

GPS координати: 48.21268082 24.30854034
Рейтинг:
272 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В Україні є маса привабливих місць для туристів. Наприклад, Закарпаття вважаєтьсятуристичною перлиноюкраїни. На невеликій площі зібрані унікальні природні «коштовності». Однією з таких є водоспад Труфанец.

Труфанець -найвищийприродний водоспад Закарпаття. Водоспад носить назву однойменного притоки річки, з якого живиться холодними водами. Свій початок Труфанец бере на висоті 1720 метрів над рівнем моря біля підніжжя гори Близниця. Потім, роблячи нелегкий шлях, який частково проходить під землею, долаючи численні пороги, вода спрямовується вниз. Висота водоспаду досягає 36 метрів. Кришталево чиста вода з шумом обрушується на могутні камені внизу. Навколо водоспаду утворюється густа хмара з дрібних крапель води.

Краса цього водоспаду ще в тому, що утворений він здекількох каскадів. Спадні потоки, як хор співаків, співають гімн силі природи. Варто зупинитися і прислухатися до цієї дивовижної мелодії. Щоб повною мірою насолодитися красою і силою водоспаду, неподалік встановили зручну альтанку.

Труфанець, на відміну від деяких інших «коштовностей» Карпат,не приховативід очей туристів. Водоспад знаходиться недалеко від селища Ясиня. Також можна здійснити пішу прогулянку від села Кваси.

Коментарі