Додати до маршруту

водоспад Скакало

GPS координати: 48.52310181 22.83029938
Рейтинг:
318 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Водоспад Скакало розташований близь селища Чинадієво (3,5 км) Закарпатської області. Багаторівневий водний каскад утворився сотні років назад. Своє жартівлива назва він отримав за незвичайну здатність «підстрибувати» на каменях при кожному ударі води. Завдяки постійним гірських потоків водоспад насичується водою стабільного природного тиску. На шляху спаду води потрапляє велика скельна порода, огинаючи яку і утворився водоспад з трьох складових потічків. Згідно з підтвердженими даними,в цьому місці був колись вулкан, Про що свідчать породи під водоспадом і з обох його боків.

Стрибав знаходиться в урочищі Нижнє Грабовище, яке насиченедиким лісом з цілющих трав і багатовікових дерев. До водоспаду добираються по прокладеним туристичними маршрутами або за допомогою підказки місцевих жителів, давно звикли до гостей з-за високої популярності красивого водоспаду.

Любителі красивих видовищ можуть відвідати ще один мальовничий водоспад Крутило, утворений в Перечинському районі Закарпатської області.

Коментарі