Додати до маршруту

винзавод Коблево

GPS координати: 46.69368744 31.21649742
Рейтинг:
2872 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

«Коблево» - це Найбільший в Україні завод з випуску вина. Виноробний галузь Почаїв тут розвіватіся после создания підОдесаНДІ ім. Таїрова. І Вже у 1982 году «Коблево» Було удостоєно честі статиодним знайпотужніших підприємств з виробництва винау РЕГІОНІ. У 1998 году на підприємстві булу проведена реконструкція, старе обладнання Було замінено на нове. Тепер на заводі для розливу вин стала використовуват технологія італійського виробника Bertolaso. У наші дні на базі заводу «Коблево» зосереджені всі ланки ланцюга виробництва вина, починаючі від вирощування винограду и до заводів первинного и вторинна Виноробство.

Асортимент заводу «Коблево»

В асортименті заводу представленооколо 30 відів вин. Одним з найпопулярнішіх є вино кагор. Продукція заводу удостоєна безлічі нагородили и премій: 2 золотих, 18 срібніх и 10 бронзових медалей, Які були отрімані на різноманітніх конкурсах у різніх куточками України. Компанія НЕ зупіняється на досягнутості, Постійно розшірюючі свой асортимент.

На базі заводу для туристов проводяться регулярні екскурсії, в ході якіх КОЖЕН зможу дізнатіся про повний процес виробництва вина. Такоже передбача Дегустація, де гостям предлагают спробуваті кілька відів найвідомішіх вин компании: совіньон, шардоне, Аліготе и безліч других, Всього налічується около 12 експонатів. Такоже в ході дегустації туристовнавчають культурі споживання вина. Екскурсії проводяться в робочі дні только для організованіх груп.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі