Додати до маршруту

Вулиця Корзо

GPS координати: 48.62461472 22.30049133
Рейтинг:
3386 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Якщо вам доведеться побувати вУжгороді, Обов'язково прогуляйтеся по найзнаменитішою вулиці міста - Корзо. Вона перекладається з італійської як «вулиця для прогулянок», назва повністю відповідає її призначенню. цеулюблене місце ужгородціві гостей міста.

Вулиця зберегла свійстаровинний шарм і чарівність. Вузька, мощена дорога з двох сторін оточена двоповерховими будиночками, прикрашеними ліпниною. Прогулюючись цією вулицею, потрапляєш в інший світ.

Раніше ця вулиця булацентром світського життяУжгорода. Саме тут відкрилася перша аптека міста. Купці з усієї Європи пропонували тут свій товар, а місцеві дами (під час походів по магазинах) ділилися свіжими новинами і плітками.

Сьогодні вулиця теж єторговим серцемУжгорода. Тут дуже багато маленьких магазинчиків і затишних кафе. Вулиця представляє і архітектурний інтерес. Наприклад, один з будинків був побудований в кінці 19 століття. Його називають тут «Білий парус».

Вулиця Корзо - найпопулярніше місце для зустрічей. Тут призначають побачення, зустрічаються знайомі і ділові партнери. Ця вулиця стане і вашимулюбленим місцемУжгорода.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі