Додати до маршруту

Траса здоров'я, Одеса

GPS координати: 46.47073364 30.76183319
Рейтинг:
1964 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Велике навантаження на роботі, малорухливий спосіб життя, постійні стреси і нестабільна обстановка - все це впливає на наше здоров'я. А про користь занять спортом на свіжому повітрі знали з незапам'ятних часів. З турботою про здоров'я всіх одеситів була створена «Траса здоров'я».

Що таке «Траса здоров'я»

«Траса здоров'я» - це унікальне місце, де ви можете займатися спортом і насолоджуватися прекрасними пейзажами. З'явилася вона на початку 60-х років. Траса з'єднує пляжі «Ланжерон »і «Аркадія ». Тривалість цієї дороги приблизно 6 кілометрів.

По трасі заборонено переміщатися будь-якого транспортного засобу забруднює навколишнє середовище. Зате траса стала відповідниммісцем для велосипедистів, ролерів і бігунів. Для того щоб убезпечити їх спільне перебування на трасі, були обладнані окремі велосипедні доріжки. Це місце стало популярним у любителів активного відпочинку.

дорога пролягаєвздовж берега Чорного моря. Природа навколо вражає своєю красою. Висаджені дерева створюють приємну тінь. А морський бриз приносить необхідне освіження.

Уздовж траси встановлено кілька комплексів турніків і брусів. Є дитячі майданчики, столи для настільного тенісу і волейбольні майданчики. Траса підходить людям будь-якого віку і положення. Тут буде цікаво і завзятим спортсменам і людям, далеким від спорту. Декілька разів на рік на «Трасі здоров'я» проводяться марафони і велозмагання.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі