Додати до маршруту

Тополя Патріарх, Репехів

GPS координати: 49.54000092 24.35608864
Рейтинг:
381 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У світі є багато дерев, вік яких налічує не одну сотню років. Тополя Патріарх у 2010 році визнали найстарішим деревом Львівської області.

Історія тополі Патріарх

Скільки не шукай, а інформацію про точний вік дерева визначити неможливо. Відомо лише, що тополя Патріарх вРепехнастільки велика, що обхопити її ледь можуть шість чоловік!

Про те, що це дерево є пам'ятником прірожи всеукраїнського значення, нас інформує табличка на сусідній римсько-католицькій каплиці. На жаль, служби там поки не проводяться, але місцеві меншканці на чолі з сільським головою збирають кошти на відновлення місцевої визначної пам'ятки.

До слова, сільський голова Репехова і місцеві ентузіасти буреть участь в різних конкурсах, проектах, грантових програмах. Це робиться з метою популяризувати свій край далеко за його межами.

Ось у 2010 році до принад краю крім костьолу, додалося ще й «старе дерево Львівщини». Це і була тополя Патріарх.

Як доїхати до Репехова

Репехів знаходиться на трасіЛьвів- Бібрка - Рогатин. Тополя Патріарх знаходиться поблизу римсько-католицької каплиці в кінці села, по дорозі нанові Стрілища.

Також пропонуємо вашій увазі тур«Грецький шлях», В рамках якого ви зможете відвідати не тільки Репехів, але і дізнаєтеся походження назви містаБібрка, Вип'єте води з цілющих джерелП'ятничаніКніселоі відвідайтемузей Ярослави Стецько, що вЮшківці. Дізнавайтеся України разом з нами!

Коментарі